Tábor u Doubku 2024

Malý běh – Mauglího džungle

Důležité dokumenty:

Informace pro táborníky (vše potřebné)

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (potvrdit lékařem a dovézt na tábor)

Anamnéza (vyplnit elektronický formulář)

Prohlášení o bezinfekčnosti (vytisknout, podepsat v den příjezdu a dovézt na tábor)

Souhlas rodičů o poskytování informací o zdravotním stavu (vytisknout, podepsat a dovézt na tábor)

informace k velkému běhu (Dračí doupě) naleznete zde: skautvdf.cz/2024/06/14/dokumentace-pro-tabor-2024-draci-doupe/

Vážení rodiče,
níže naleznete všechnu potřebnou byrokracii pro zdárné zahájení účasti Vaší ratolesti na letošním skautském táboře:

Někdo je ostřílený kozák, jehož připravený batoh nedočkavě čeká zabalený v koutě již od posledního tábora, jiný si rád počte, co na nás vedoucí nového připravili v letošním roce, a co bude rodič zase na poslední chvíli shánět po všech čertech. My vedoucí Vám rodičům tak nečiníme se záměrem škodit či se škodolibě bavit nad problematikou shánění bůhví čeho, „Aničko a co je to teda ten Babulátor a pod.?“. Naše záměry jsou čisté, jako voda z naší studánky u Doubku. Chceme „pouze“ Vaše dítka nabít novými nezapomenutelnými zážitky a k tomu občas potřebujeme nějakou tu novou vychytávku.
Co do kufru či batohu: Informace pro táborníky

Je mi záhadou, že téměř všichni dětští lékaři opouštějí svá pracoviště právě v době, kdy je rodič nejvíce potřebuje, to jest před prázdninami a odjezdem na letní tábory. Tak honem, ať nepotkáte ceduli „Zavřeno DOVOLENÁ – zastupujícím lékařem je…“.
Od lékaře: Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

Dnešní lidstvo je plné neduhů a chorob. Bohužel se tento stav nevyhýbá ani našim milovaným dětem. Proto od Vás potřebujeme vyplnit nemnoho prázdných řádek krásného formuláře, který pro Vás připravil náš táborový IT-zdravotník Plamínek. Dále potřebujeme také něco o jejich schopnostech, abychom neplavce neházeli do hluboké vody či jedince trpící závratí nenutili lézti na stromy.
Od rodičů: Anamnéza

Občas se nám stane, že některý z rodičů nabyde dojmu léčivých schopností a vědomostí našich zdravotníků a vybaví své dítko na tábor, evidentně začínající rýmičkou, či zarůstajícími nehty na nohách. Děkujeme Vám za důvěru v nás vloženou, ale les není místo vhodné ke kurýrování jakýchkoli neduhů.
Od rodičů: Prohlášení o bezinfekčnosti

Zákon praví: poskytování informací o zdravotním stavu jest věcí soukromou neřkuli tajnou, proto od Vás potřebujeme souhlas, že i my, starajíce se o vaši ratolest, máme toto výsostné právo po dobu konaného tábora.
Od rodičů: Souhlas rodičů s poskytování informací o zdravotním stavu dítěte. Vyplňování a shánění razítek, ZDAR. 😉
S přáním krásného léta…

Vedoucí tábora